Mbappe wybierze nowego agenta? Francuz może trafić pod dobre skrzydła
12.10.2019

David Beckham po karierze piłkarza prowadzi modelowy wręcz tryb kariery. Już w 2020 roku w MLS wystąpi jego klub Inter Miami, a niedawno Anglik stworzył także nową agencję. Pierwszym klientem tej „stajni” może zostać Kylian Mbappe.

Były kapitan reprezentacji Anglii zarejestrował w zeszłym miesiącu Footwork Management Ltd, wraz z przyjacielem Dave’em Gardnerem, Nicolą Howson oraz Davidem Johnsonem. Agencja ma w przyszłości prowadzić interesy najlepszych graczy na świecie, a znając zapał Beckhama możemy być niemalże pewni pomyślności tego projektu.

Dobre wejście w rynek zapewniłaby jednak wielka gwiazda światowego formatu. Według „Daily Mail” jednym z kandydatów do tego miana jest Kylian Mbappe. Obecnie interesami Francuza zarządzają jego krewni, ale to powinno niebawem się zmienić. Dla samego napastnika powinno być to ważne, ponieważ w przypadku transferu chociażby do Realu Madryt obecność chociażby Beckhama mogłaby być bardzo pomocna.

Mistrz świata z 2018 roku jest obecnie uważany za jednego z najbardziej pożądanych graczy na świecie. W przeszłości łączono go oczywiście z wieloma klubami, ale ostatecznie Mbappe postanowił zostać w Paryżu, gdzie swoje kontakty ma także Beckham. Anglik występował bowiem w stolicy Francji przez pół sezonu w 2013 roku.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO