Jerzy Brzęczek przedstawił sytuację kadrową przed spotkaniem z Macedonią Północną!
12.10.2019

Już w niedzielę reprezentacja Polski powalczy z Macedonią Północną o zwycięstwo, które może zagwarantować “Biało-Czerwonym” grę na mistrzostwach europy w 2020 roku. Sytuacja kadrowa u Jerzego Brzęczka jest całkiem komfortowa, gdyż selekcjoner naszej drużyny nie będzie mógł skorzystać tylko z jednego zawodnika.

Problemy zdrowotne Krystian Bielik miał już przed spotkaniem z Łotwą. Piłkarz Derby County opuścił środowy trening z grymasem na twarzy, nie wracając już na murawę w kolejnym dniu. Występ w Rydze został zatem wykluczony, a na dalszy rozwój wydarzeń musieliśmy czekać do soboty, gdyż na ten dzień zaplanowano konferencje prasową przed meczem z Macedonią Północną.

Podczas spotkania z dziennikarzami, Jerzy Brzęczek potwierdził, iż Krystian nadal zmaga się z problemami, co sprawia, że nie zagra w niedzielę – Krystian nie jest do naszej dyspozycji z powodu kontuzji. Reszta zawodników jest gotowa do gry.

To niewątpliwie duża strata dla samego 21-latka, gdyż Bielik całkiem dobrze zaprezentował się we wrześniowej rywalizacji z Austrią na PGE Narodowym. Szanse na grę w jednym z dwóch październikowych meczów były zatem całkiem duże. Można przypuszczać, że Jerzy Brzeczek w rywalizacji z Macedonią Północną postawi na tę samą trójkę pomocników, czyli Krychowiak, Klich oraz Zieliński.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!