Jerzy Brzęczek wybrał skład na mecz z Macedonią Północną. Jest kilka zmian!
13.10.2019

Już w niedzielę o godzinie 20:45 “Biało-Czerwoni” rozpoczną bój o awans na mistrzostwa europy. Cel jest jasny. Trzy punkty w meczu z Macedonią Północną, które zagwarantują nam udział w tym turnieju. Dziennikarze postanowili już odkryć karty w kontekście wyjściowej jedenastki. Mamy kilka zmian!

Zupełnie inaczej będą wyglądać boki obrony naszej reprezentacji. Do pierwszego składu wraca Bartosz Bereszyński. Zawodnik Sampdorii nie zagrał w wyjazdowym spotkaniu z Łotwą, co mogło zaskoczyć wielu kibiców. Tym razem 27-latek został wytypowany przez Jerzego Brzęczka. Co więcej, Bereszyński zagra na swojej nominalnej pozycji, czyli na prawym boku defensywy.

Kto zatem pojawi się po drugiej stronie? Od pierwszej minuty zagra Arkadiusz Reca. Wypożyczony obecnie do Spal 24-latek w końcu zaczął regularnie występować w Serie A. Nic dziwnego, że selekcjoner reprezentacji postawi w październikowym meczu kadry na lewego obrońcę.

Jerzy Brzęczek wprowadził również zmianę w środku pola. Miejsce w składzie straci Mateusz Klich. W jego miejsce wskoczy Jacek Góralski. Jest to dość zaskakująca decyzja, gdyż 27-latek w eliminacjach do mistrzostw europy 2020 w wyjściowej jedenastce jeszcze nie zagrał. Przed piłkarzem zatem duże wyzwanie.

Wyjściowy skład na mecz z Macedonią Północną (źródło: Krzysztof Stanowski):

Szczęsny, Bereszyński, Glik, Bednarek, Reca, Krychowiak, Góralski, Zieliński, Grosicki, Lewandowski, Szymański

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO