Izrael – Łotwa. Typy, kursy

12.10.2019
Ostatnia aktualizacja 17 października, 2019 o 14:09

Izrael i Łotwa to najsłabsze zespoły w grupie, w której awans zapewnili sobie Polacy. Gospodarze wtorkowego meczu mają w teorii szanse na udział w EURO 2020, jednak nie są zależni tylko od siebie. Łotysze to najgorszy zespół tej grupy, dlatego wygrana Izraelczyków, którzy są na tzw. musiku, jest niemal pewna. Izrael – Łotwa: typy, kursy i najważniejsze fakty do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Izrael zajmuje w grupie obecnie przedostatnie miejsce z dorobkiem 8 punktów. 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki złożyły się na taki wynik. Co ciekawe zespół bardzo dobrze prezentuje się w ofensywie, drużyna w eliminacjach zdobyła już 12 bramek. Niestety dziurawa defensywa (14 straconych bramek) niweczy wszelkie wysiłki kolegów z ataku. Od meczu przeciwko reprezentacji Polski przegranego wynikiem 0:4 w czerwcu tego roku, Izrael nie wygrał ani jednego meczu eliminacji – raz remisując oraz dwukrotnie przegrywając. Szanse na awans zespołu są czysto matematyczne, realnie jednak nie ma co liczyć na to, że zobaczymy Izrael w głównej drabince Euro. Na pocieszenie dla fanów, jak na razie snajper biało – niebieskich, Eran Zahavi jest liderem klasyfikacji strzelców eliminacji z 10 trafieniami na koncie.

O ile Izrael teoretycznie jeszcze o coś walczy, o tyle reprezentacja Łotwy jedyne o co walczy to o zachowanie jakiegokolwiek honoru. Łotysze są pośmiewiskiem swojej grupy, zespół nie zdobył ani jednego punktu oraz może „pochwalić” się tragicznym bilansem bramkowym na poziomie 1:24! Swoją jedyną bramkę w eliminacjach Łotysze zdobyli w pierwszym spotkaniu przeciwko Macedonii Północnej. Od tej pory zespół wszystkie spotkania przegrywał do 0, najbardziej dotkliwą porażkę ponosząc przeciwko Austrii (6:0). Nie ma zatem zbytnio co rozpisywać się na temat gry Łotyszy, w ich przypadku liczby mówią same za siebie.

Izrael to pewny faworyt w tym meczu, myślę, że będzie to kolejna dla Łotwy wysoka porażka do zera. Warto tutaj skupić się na osobie Zahviego, który może solidnie powiększyć swoją przewagę w klasyfikacji strzelców.

Izrael – Łotwa / typ: powyżej 3.5 bramki @ 2.4
Izrael – Łotwa / typ: Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli @ 3.4

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.