Bułgaria – Anglia. Typy, kursy
12.10.2019
Ostatnia aktualizacja 14 października, 2019 o 13:43

Pomimo porażki w ostatnim spotkaniu z Czechami, Anglicy nadal są faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca i zakwalifikowania się na EURO 2020 z pierwszego miejsca. Ostatnia w tabeli Bułgaria nie powinna przeszkodzić Brytyjczykom, mimo faktu że Bułgarzy zagrają przed własną publicznością. Bułgaria – Anglia, czyli typy, kursy i ciekawostki.

Kibiców reprezentacji Anglii może martwić fakt, że porażka z reprezentacją Czech nie była żadnym przypadkiem. Anglicy grali gorzej, a gospodarze zasłużyli na swoje zwycięstwo, które będzie dla nich zdecydowanie najważniejszym w obecnych eliminacjach. Czesi przed meczem z Anglikami mieli jeden punkt przewagi nad Kosowem, a wygrana nad wyżej notowanym rywalem dała im bardzo dużo komfortu i zdecydowanie przybliżyła ich do awansu. Jednocześnie zrównali się punktami z Anglią, choć Synowie Albionu mają do zagrania jedno spotkanie więcej.

O Bułgarii bardzo ciężko coś napisać. W grupie, w której nie ma zdecydowanego outsidera zajmują ostatnie miejsce i obecnie pozostała im walka o czwarte miejsce z Czarnogórą, która ma tyle samo punktów co Bułgaria. Wiele osób nie spodziewało się, że Kosowo będzie sobie radzić tak dobrze i może dlatego dziwi taka pozycja Czarnogóry i Bułgarii.

W pierwszym spotkaniu nie działo się nic ciekawego. Anglicy wbili cztery bramki, a reprezentanci Bułgarii nie potrafili odpowiedzieć choćby jednym golem. Podobnego scenariusza można spodziewać się również w poniedziałek, choć nie wiemy jak Anglicy zareagują na porażkę z Czechami.

Mimo wszystko niedzielne spotkanie ma dosyć dużą wagę. W przypadku straty punktów przez Anglików, możemy być świadkami walki o awans do samego końca eliminacji. Bardzo dużo zależy również od wyniku w Kosowie. Anglicy nie wyobrażają sobie braku awansu do Mistrzostw Europy, czy zajęcia drugiego miejsca w grupie A. Dlatego kluczowa będzie bardzo pewna wygrana nad Bułgarią, która da bardzo dużo komfortu, a w przypadku porażki Kosowa da już im pewny awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy.

Spodziewam się jednak bardzo pewnego zwycięstwa Anglików, którzy będą chcieli udowodnić swoim kibicom, że porażka z Czechami była tylko wypadkiem przy pracy, czy zwykłym gorszym dniem. Miejsce na wpadkę może i jeszcze jest, ale na pewno dwie porażki w jednym oknie reprezentacyjnym nie zwiastowałyby niczego dobrego. Spodziewam się jednostronnego spotkania z dużą ilością goli. Uważam, że Bułgaria nie postawi się Anglikom i zostanie na ostatnim miejscu w grupie A.

Bułgaria – Anglia | Typ: powyżej 3.5 gola @ 2,68
Bułgaria – Anglia | Typ: Anglia i powyżej 2.5 gola @ 1,66

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!