Kansas City Chiefs – Denver Broncos. Typy, kursy

14.10.2019
Ostatnia aktualizacja 16 października, 2019 o 16:02
kurs 3.40
Kansas City Chiefs – Denver Broncos
Kansas City Chiefs wygra obydwie połowy
TAK

Nadchodzi kolejna seria gier w NFL, która rozpocznie się od starcia w AFC West. Nie zważając na formę obu zespołów, mecze w poszczególnych dywizjach zawsze niosą za sobą sporą dawkę wrażeń. Emocji nie powinno zabraknąć w spotkaniu pomiędzy Kansas City Chiefs i Denver Broncos – typy, kursy i najważniejsze fakty o tym meczu znajdziecie w tym artykule.

Denver Broncos po bardzo rozczarowującym początku sezonu powrócili na zwycięskie tory. Gracze z Mile High Stadium przełamali serię 4 porażek z rzędu, wygrywając swoje ostatnie dwa spotkania. Broncos od kilku lat słyną z dobrej defensywy, która z resztą prowadziła ich m.in. do triumfu w Super Bowl. Mimo bardzo przeciętnej, żeby nie powiedzieć słabej gry na rozegraniu w wykonaniu Joe Flacco, ekipa z Denver była w stanie pokonać LA Chargers (20:13) oraz Tennessee Titans (16:0). Do wygranych w obu spotkaniach zespół poprowadziła defensywa, która zaliczyła łącznie 5 przechwytów. Do tego czołowi biegacze Chargers oraz Titans zostali kompletnie wyłączeni z gry, Derrick Henry z Titans zdobył w całym meczu zaledwie 28 jardów, a Melvin Gordon z Chargers tylko 31. W ofensywie, najjaśniejszym punktem był running back Phillip Lindsay, który w dwóch spotkaniach zdobył 184 jardy oraz 2 przyłożenia.

 

Kansas City Chiefs uznawani za jednego z faworytów do wygrania Super Bowl, dostali lekkiej zadyszki, przegrana przeciwko Texans była ich drugą porażką z rzędu. Od 3 meczów zespół gra bardzo przeciętnie, mimo dobrych liczb w całym sezonie Patricka Mahomesa (14 podań na przyłożenie, tylko jedno przechwycone podanie), coś po prostu nie działa. Na przestrzeni właśnie tych 3 meczów Mahomes notuje zaledwie 56% skuteczności podań, co prawda wypracował dla zespołu ponad 900 jardów i 4 przyłożenia, jednak wiemy, że obecny MVP ligi potrafi grać po prostu jeszcze lepiej. Do składu wrócił już Tyreek Hill, jego powrót na pewno ułatwi życie całej drużynie.

Rywalizacja między tymi zespołami ma bogatą historię, mimo gorszej formy stawiam jednak na Chiefs. Nie bądźmy jednak zaskoczeni, jeżeli Broncos napędzą im stracha, utrzymując wynik cały czas w swoim zasięgu.

Kansas City Chiefs – Denver Broncos / typ: drużyna 1 wygra obydwie połowy @ 3.4
Kansas City Chiefs – Denver Broncos / typ: suma punktów poniżej 48 @ 1.96