Granada – Osasuna. Typy, kursy

15.10.2019
Ostatnia aktualizacja 17 października, 2019 o 14:01
kurs 2.41
Granada - Osasuna
Zwycięzca
1

Bardzo dobry początek sezonu w wykonaniu Granady może być uznawane za dużą niespodziankę lub za małą sensację. Nastroje przed kolejnymi spotkaniami La Liga są bardzo bojowe wśród zawodników Granady, jednak w piątkowy wieczór zmierzą się z innym beniaminkiem Primera Division. Granada – Osasuna: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym artykule.

Granada mimo porażki 2:4 w ostatniej kolejce z Realem Madryt dalej utrzymuje się w samym czubie tabeli. Była to zaledwie pierwsza wyjazdowa porażka zespołu w tym sezonie. Miejsce nr 4 w tabeli z dorobkiem 14 punktów oraz bilansem bramkowym 15:10 to wynik fenomenalny zważywszy na status beniaminka jaki zespół posiada. Co więcej Granada traci tylko 4 punkty do liderującego stawce Realu oraz 2 punkty do Barcelony, która zajmuje miejsce tuż za plecami drużyny ze stolicy. Wyniki zespołu to zbiorowy wysiłek – najlepszy strzelec ekipy, Antonio Puertas ma na swoim koncie zaledwie 3 trafienia. To kolektywna praca i zgranie doprowadziły zespół na tak wysoką lokatę w lidze. Często dobra passa w przypadku drużyn takich jak Granada w pewnym momencie się kończy. Zbliżamy się powoli do 1/3 sezonu, odpowiedź na to czy zespół jest w stanie utrzymać taką dyspozycję poznamy wkrótce.

Osasuna kolejny raz w tym sezonie zaskoczyła nas swoją grą i to w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Gracze z Pampeluny w ostatniej kolejce pokonali u siebie, rozpędzony i znajdujący się w naprawdę dobrej formie Villarreal. Osasuna wygrała mecz wynikiem 2:1, dzięki czemu znajduje się obecnie na bezpiecznym 11 miejscu w tabeli. Motywem przewodnim w Pampelunie są remisy, których na koncie drużyna ma aż 5. Niemniej na ten moment wydaje się, że dla beniaminka z miasta gonitwy byków utrzymanie się w lidze jest jak najbardziej realne. Osasuna gra może i oszczędnie, ale co ważne nie traci wielu bramek, a to klucz w walce o zapewnienie sobie miejsce w przyszłorocznych rozgrywkach.

Starcie dwóch rożnych beniaminków. Z jednej strony przebojowość po stronie Granady, a z drugiej spokój i wyrachowanie po stronie Osasuny. Oba zespoły pokazały w tym sezonie, że nikogo się w tej lidze nie boją, spodziewajmy się zatem naprawdę zaciętego starcia. Granada jest naprawdę mocna u siebie, dlatego myślę, że to oni ostatecznie wywalczą w tym meczu 3 punkty.

Granada – Osasuna / typ: 1 @ 2.41
Granada – Osasuna / typ: BTTS @ 2.16