Wysłał CV z Football Managera, dostał pracę w ukochanym klubie
17.10.2019

“Przestań grac w te gry, pracy ci to nie da!” – z pewnością nie jeden z nas wielokrotnie słyszał takie narzekania ze strony mam, przejętych faktem, że ich dzieci spędzają zbyt dużo czasu przez ekranami komputerów. Cóż – hobby nie wybiera, po prostu pojawia się w naszym życiu. Jak się okazuje, nie zawsze jest to zmarnowany czas.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Pochłonięci Fifą czy kolejnym Football Managerem często zarywaliśmy noce, oddając się jednej z miłości, czyli piłce nożnej. Budowa własnego składu, rywalizacja, główkowanie nad tym co zrobić, żeby osiągać lepsze wyniki. Dla wielu to po prostu “zapychacz” wolnego czasu, ale jak wiadomo są tacy, którzy tym tytułom oddają się niemal w całości.

Jedną z takich osób jest Andrej Pavlović. 22-letni Serb to maniak Football Managera, w którym niemal z niczego potrafi zrobić naprawdę imponujące osiągnięcia. Chłopak poszedł jednak krok dalej i to, czego nauczył się w grze, postanowił wykorzystać w życiu. Zastanawiacie się jak?

Otóż Andrej zgłosił się do swojego ukochanego klubu, drugoligowego FK Bezanija, dołączając do CV sukcesy, jakie odniósł w “FM’ie” właśnie z tym zespołem. Jakie? – Dziesięć mistrzostw Serbii i półfinał Ligi Mistrzów. Coś, co wydawało się niepoważne, o dziwo przyniosło niespodziewany rezultat. 22-latek został zatrudniony przez klub w roli… analityka.

Brzmi jak sen? Z jednej strony tak, z drugiej trzeba zaznaczyć, że zaoferowano mu jedynie darmowy staż. Mimo wszystko Andrej poczuje smak prawdziwej piłki i kto wie – być może chwilowa posada przekształci się w coś poważniejszego. Jak widać warto rozwijać pasje i wierzyć w siebie. Może ktoś z was także mógłby pójść drogą 22-latka?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!