Tajemnicze spotkanie Pogby z Zidane’em
18.10.2019

Podczas letniego okienka transferowego pojawiło się mnóstwo plotek na temat odejścia Paula Pogby do Realu Madryt. Ostatecznie zaporowa cena podyktowana przez Manchester United zablokowała ten ruch, ale to nadal nie koniec tej sagi.

Dziś media bowiem obiegły zdjęcia szkoleniowca Realu Madryt z pomocnikiem „Czerwonych Diabłów”. Obaj zostali sfotografowani podczas przerwy na reprezentację w Dubaju. Według Davida McDonnella z „Mirror”, do tego spotkania doszło konkretnie w Dubai Transform Altitude Performance Center, gdzie piłkarz dochodził do siebie po urazie stopy.

Dość nieoczekiwanie w tym miejscu pojawił się także Zidane, który wziął udział na konferencji dotyczącej sztucznej inteligencji w sporcie (DAIS). Oczywiście trudno powiedzieć, o czym panowie rozmawiali i poruszyli temat tego transferu. Mimo to, taka sytuacja tylko wzmaga doniesienia związane z przenosinami 26-latka do stolicy Hiszpanii. Pogba po poprzednim sezonie jasno zadeklarować, że chce podjąć się nowego wyzwania, a komentarze menedżera „Królewskich” także wskazywały na chęć transferu.

Jesteśmy niemalże przekonani, że ta saga powróci podczas kolejnego letniego okresu transferowego. Wówczas Pogbie pozostanie rok do końca umowy (United ma możliwość przedłużenia jej automatycznie jeszcze o następny sezon) i Real Madryt znajdzie się w dużo lepszej pozycji negocjacyjnej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!