Poznaliśmy datę pożegnalnego meczu Łukasza Piszczka

18.10.2019

Łukasz Piszczek po mistrzostwach świata w Rosji zdecydował, że zakończy przygodę z narodową kadrą. Obrońca nie otrzymał jednak godnego pożegnania i rozstał się z kadrą po kompletnie nieudanym turnieju dla ówczesnego zespołu Adama Nawałki. PZPN postanowił szybko naprawić jednak ten błąd.

Reprezentant Polski otrzyma bowiem szanse na pożegnanie się z polskimi kibicami na Stadionie Narodowym podczas meczu ze Słowenią. Będzie to ostatnie spotkanie kwalifikacji do mistrzostw Europy, choć jak wiemy nasi kadrowicze zapewnili sobie awans już w zeszłym tygodniu podczas meczu z Macedonią Północną. Według informacji Tomasa Włodarczyka z „Przeglądu Sportowego”, Łukas rozegra około 25 minut i rozpocznie to starcie w podstawowym składzie.

34-latek rozegrał w barwach narodowej reprezentacji 65 spotkań. Debiut zaliczył w lutym 2007 roku przeciwko Estonii za czasów Leo Beenhakkera. Obrońca Borussii Dortmund reprezentował nasz kraj podczas trzech imprez mistrzowskich – dwa razy wystąpił na EURO (w 2012 i 2016 roku) oraz raz na ubiegłorocznym mundialu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!