Piłkarz Liverpoolu wierzy w sezon bez porażki!
19.10.2019

Liverpool świetnie rozpoczął nowy sezon Premier League, wygrywając wszystkie spotkania w lidze. Patrząc na postawę “The Reds” niektórzy mogą zadawać sobie pytanie, czy podopieczni Juergena Kloppa powtórzą wyczyn Arsenalu z rozgrywek 2003/2004. Londyński zespół wygrał wówczas ligę bez żadnej porażki. Podobny scenariusz nie wyklucza pomocnik Liverpoolu, Georginio Wijnaldum.

Holenderski zawodnik odgrywa ważną rolę w szeregach “The Reds”. 28-latek zagrał we wszystkich ligowych spotkań od pierwszej minuty. Trudno na ten moment wyobrazić sobie środek pola triumfatora Ligi Mistrzów bez tego piłkarza.

Już w niedzielę na Old Trafford Manchester United podejmie Liverpool. Choć “Czerwone Diabły” na ten moment prezentują przeciętną formę, to i tak podopieczni Ole Gunnara Solskjaera mogą napsuć trochę krwi. Zapewne z tego tez powodu, Georginio Wijnaldum został zapytany o rozegranie sezonu bez żadnej porażki. Holender nie wyklucza takiej ewentualności  – To jest możliwe. Nikt nie wie, jak to będzie. Do tego momentu mieliśmy trochę szczęścia, jednakże włożyliśmy także sporo pracy. Nie myślimy o tym, że Arsenal rozegrał sezon bez żadnej porażki. Staramy się dać z siebie wszystko w każdym spotkaniu.

Liverpool kontynuuje także imponującą serię zwycięstw z rzędu w Premier League. Biorąc pod uwagę ubiegłą kampanię, “The Reds” mają już na swoim koncie 17 wygranych spotkań. Zawodnicy Kloppa są zatem bliscy wyrównania osiągnięcia Manchesteru City (18 zwycięstw z rzędu).

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO