To już nie krytyka, to po prostu roast. Van der Vaart przejechał się po Maguire’rze
21.10.2019

Manchester United długo szukał swojego “szefa” obrony, ale kiedy już go znalazł, musiał wyłożyć ogromne pieniądze. Wiele osób zastanawiało się, czy warto wyłożyć – bagatela – 80 milionów funtów za zawodnika Leicester, porównując to do ruchu Liverpoolu z początku 2018 roku, kiedy za niewiele mniejszą kwotę pozyskano Van Dijka.

Jak na razie chyba jednak nie można powiedzieć, że Anglik stał się “Van Dijkiem Manchesteru United”. Maguire jest solidny, wielokrotni popisuje się świetnymi zagraniami i wykonuje swoją pracę bez zarzutu, jednak nie zawsze jest idealnie. Jak na taką kwotę i porównanie do progresu stopera “The Reds”, różnica jest wyraźnie widoczna.

Harry Maguire ma zarówno swoich kibiców, jak i krytyków. Do drugiego grona zalicza się bez wątpienia Rafael van der Vaart, były zawodnik m.in. Ajaksu, Hamburgera, Tottenhamu czy Realu Madryt. 36-letni Holender który przed dwoma laty zawiesił buty na kołku, w dość ostrych słowach wypowiedział się o zawodniku Manchesteru United.

– Z łatwością mogę znaleźć trzech zawodników, którzy robią to samo co on, gdy gram na amatorskim poziomie w niedzielne popołudnia. Jestem tu całkowicie poważny. Nie jest to najmilsza rzec do powiedzenia, ale naprawdę mam to na myśli – stwierdził Van der Vaart.

Cóż, wiemy, że Anglik jest dla wielu osób jednym z ulubionych obiektów krytyki, ale to już wygląda na najzwyklejszy roast. Według nas Holender zdecydowanie przesadził, ale… może jest wśród was ktoś, kto się z nim zgadza?

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO