Najtrudniejszy przeciwnik? Evra wskazał gracza Liverpoolu przed Messim
22.10.2019

Patrząc na obecny Liverpool widzimy przede wszystkim trio atakujących w postaci Firmino, Salaha oraz Mane. Nieco później spoglądamy na Van Dijka, Robertsona czy Alexandra-Arnolda. Wśród czołowych postaci brakuje jednak miejsca dla być może najważniejszego gracza „The Reds”.

Mowa oczywiście o Jamesie Milnerze. Anglik trafił na Anfield w 2015 roku z Manchesteru City i dziś nikt nie żałuje takiego ruchu tym bardziej, że aktualny lider Premier League nie zapłacił „Obywatelom” ani funta. 33-latka dość często chwali Juergen Klopp, który nazywa go wyjątkowym piłkarzem i prawdziwym wzorem do naśladowania. „Gdybyśmy mogli grać codziennie, to wyglądałby tak samo każdego dnia”.

Wczoraj sporo pochwał pod adresem pomocnika padło z ust Patrice’a Evry. Francuz pojawił się w studio „Sky Sports” podczas meczu Sheffield z Arsenalem wygranym przez gospodarzy 1:0. Na pytanie związane z najtrudniejszym przeciwnikiem co ciekawe nie odpowiedział, że jest nim Leo Messi, lecz ktoś zupełnie inny.

– Milner zwyczajnie mnie frustrował, ponieważ lubię nieco zapędzić się do przodu i on mi w tym przeszkadzał.  Kiedy graliśmy derbowe mecze, zawsze miałem go przeciwko sobie. Messi? Mógłbym sobie z nim poradzić, ale z Jamesem niekoniecznie.

Jak widać nie tylko Klopp docenia doświadczonego Anglika. Kibice z Anfield z pewnością także powoli dostrzegają, ile dla ich zespołu znaczy osoba Milnera nie tylko na boisku, ale także w szatni.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO