Ajax – Chelsea. Typy, kursy
20.10.2019
Ostatnia aktualizacja 22 października, 2019 o 18:01

Od pewnego czasu jedni i drudzy słyną z ciekawej dla oka piłki. Ajax pokazał swoje umiejętności w poprzednim sezonie, w którym był czarnym koniem rozgrywek, a Chelsea zaczęła grać na miarę swojego potencjału po przejęcie ekipy przez Franka Lamparda. Czy w środowy wieczór zobaczymy ofensywny bój? Ajax – Chelsea: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym artykule.

Ajax – Chelsea (środa, 18:55)

Do tego spotkania obie ekipy podchodzą w bardzo dobrych nastrojach. Gospodarze nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu, a goście w ostatnim czasie również wygrywają mecz za meczem. Dodatkowo obie drużyny strzelają bardzo dużo goli w ostatnim czasie, więc możemy liczyć na bardzo otwarty mecz.

Ewentualna wygrana Ajaxu bardzo ułatwi im drogę do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Same trzy wygrane mogą już dać awans, a warto wspomnieć, że poza środowym spotkaniem do rozegrania są jeszcze trzy mecze.

Chelsea nie mogła się potknąć w meczu z Lille i w dosyć szczęśliwy sposób wyrwała trzy punkty. To zwycięstwo dało im pewien komfort, ale ich sytuacja w grupie nadal jest daleka od idealnej. Ewentualna porażka może oznaczać niemałe problemy i konieczność nadrobienia tych punktów w rewanżach. Mimo wszystko kibice Chelsea śpią ostatnio spokojnie i podchodzą z lekką ekscytacją do tego pojedynku. Pech wreszcie ich opuścił i wygrywają mecze, w których są po prostu lepsi.

Tym razem jednak przyszedł czas na trudniejszego rywala  i do tego mecz ten rozegrany będzie w Amsterdamie. Ewentualny remis każdy weźmie raczej w ciemno, ale spodziewam się walki o zwycięstwo ze strony jednej i drugiej drużyny.

Obecna kolejka Ligi Mistrzów nie zapowiada się ciekawie. Wiele spotkań będzie zapewne jednostronnych, ale mecz Ajaxu z Chelsea jest wyjątkiem. Zapowiada nam się fantastyczne spotkanie, które może zadecydować o losach pierwszego miejsca w grupie H. Z tyłu jest gdzieś jeszcze Valencia, ale raczej każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wszystko rozegra się w tym i następnym meczu. Ajax może podejść do tego spotkania spokojniej, ale ewentualna porażka na pewno może zaniepokoić swoich fanów.

Spodziewam się wielu bramek na boisku, ale uważam, że Chelsea jednak tego spotkania mimo wszystko nie przegra.

Ajax – Chelsea | Typ: Powyżej 3,5 gola @ 2.43

Ajax – Chelsea | Typ: X/2 @ 1.59 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO