Slovan Bratysława – Wolverhampton. Typy, kursy

21.10.2019
Ostatnia aktualizacja 24 października, 2019 o 15:42

Grupa K, do której trafiły między innymi Slovan Bratysława i Wolverhampton, okazuje się dla Słowaków bardzo korzystna, bowiem po dwóch spotkaniach zajmują oni pierwsze miejsce z czterema punktami na koncie. Wolves wprawdzie przegrało pierwszy mecz z Bragą, ale skromnie pokonało w drugim Besiktas. Jak będzie w czwartek? Slovan Bratysława – Wolverhampton: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym artykule.

Slovan Bratysława – Wolverhampton (czwartek, 18:55)

Wolverhampton jest niepokonane w ostatnich sześciu spotkaniach. Warto dodać, że w tym czasie grali chociażby na wyjeździe z Crystal Palace, Manchesterem City czy Besiktasem. Myślę, że to dokładnie pokazuje w jakim miejscu znajdują się obecnie goście czwartkowego spotkania i z jakiego dołka udało im się wyjść. Na samym początku poza eliminacjami kompletnie nic się nie układało, ale teraz wyszli z kryzysu i starają się awansować coraz wyżej w tabeli Premier League.
Gospodarze są liderami w swojej krajowej lidze. Są także zdecydowanie najlepszą drużyną jeśli chodzi o kadrę, więc wszystkie siły mogą poświęcać tylko i wyłącznie na Ligę Europy. Jest to na pewno duży pozytyw, który pozwala osiągać lepsze rezultaty od tych, których mogą się spodziewać. Mimo wszystko mają tylko dwa punkty przewagi nad wiceliderem, więc cały czas Slovan musi być skupiony na wszystkich rozgrywkach, bo w piłce nożnej nie dostaje się wygranych za darmo.

Mecz z Wolverhampton może być najbardziej kluczowym dla drużyny ze Słowacji. Ewentualna wygrana da im już siedem punktów po trzech meczach i dosyć komfortową przewagę nad trzecią drużyną. Jednakże ewentualna porażka znacznie utrudni ich sytuację i będzie im bardzo ciężko o sprawienie niespodzianki w grupie K.

Wolverhampton po szczęśliwej wygranej nad Besiktasem może spać trochę spokojniej, bo sensacyjna porażka na własnym stadionie z Bragą popsuła nastroje kibicom i zawodnikom. Teraz jadą w dobrej formie, a więc jednak możemy spodziewać się, że powalczą o pełną pulę i będą chcieli wrócić z trzema punktami do Anglii.

Obie drużyny starają się strzelać dużo goli i tym razem będzie podobnie. Slovan przed własnymi kibicami nie odda tego meczu za darmo, a goście będą chcieli kontynuować passę. Zapowiada nam się świetny mecz, w którym jednak uważam, że lepiej odnajdzie się ekipa z Anglii.

Slovan Bratysława – Wolverhampton | Typ: Wolverhampton @ 1.67

Slovan Bratysława – Wolverhampton | Typ: Obie drużyny strzelą gola – Tak @ 1.83