Kolejny wielki klub zainteresowany Haalandem. Kluczem Mino Raiola?
31.10.2019

Doniesienia związane z odejściem Erlinga Haalanda po prostu się nie zatrzymują – podobnie zresztą jak jego regularność pod bramką rywali. Wczoraj Norweg trafił 22 bramkę w tym sezonie, a włoskie media po raz kolejny szukają mu nowego, lepszego klubu.

Według informacji dziennika „Gazzetta dello Sport” Mino Raiola powoli zaczyna działać w sprawie 19-letniego napastnika. Agentem napastnika nie jest oczywiście kontrowersyjny Włoch, ale ojciec piłkarza oraz Tore Pedersen. Mimo to przy jego przenosinach z Molde do Salzburga maczał palce jednak „super agent”, który utrzymuje dobre relacje z rodziną zawodnika.

Tym razem sytuacja może się powtórzyć, tym bardziej że Haalandem zainteresowanie wykazuje Juventus. Latem do Turynu trafił klient Raioli – De Ligt, a aktualny mistrz Włoch od kilku lat korzysta z tych dobrych relacji w trakcie okienek transferowych. Cena Erlinga w tej chwili klaruje się w okolicach 40 milionów euro, lecz jeśli piłkarz utrzyma formę do końca tego sezonu, ta kwota powinna jeszcze wzrosnąć.

W grze jest oczywiście także Manchester United oraz Napoli. Hiszpańskie media informowały także o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt, ale „Królewscy” niedawno wydali ogromne pieniądze na Luke Jovicia i to raczej z nim wiążą swoją długoletnią przyszłość.