Szykuje się wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia?!
04.11.2019

Rozdział pt. “Gra w MLS” w kontekście Zlatana Ibrahimovicia wydaje się zamknięty. Obecna umowa szwedzkiego zawodnika z zespołem z Los Angeles ważna jest tylko do końca tego roku. Patrząc na obecną postawę napastnika, trudno wyobrazić sobie, by 38-latek złożył podpis pod nowym kontraktem. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to powrót do Europy. Co więcej, najczęściej mówi się o ponownej grze w Serie A.

W połowie października media typowały trzy zespoły – Napoli, Inter, Bologna. Biorąc pod uwagę wiek Zlatana oraz konkurencje w poszczególnych drużynach, ekipę z Bolonii określano mianem najsensowniejszej opcji. Ibrahimovic swoją przeprowadzką do tego klubu chciałby przede wszystkim pomóc swojemu dobremu koledze. Szkoleniowiec zespołu, Sinisa Mihajlovic, który obecnie zmaga się z białaczką, jest przyjacielem szwedzkiego zawodnika.

Jak informuje dziennik “Marca”, Ibrahimovic może wybrać zupełnie inny klub. Zlatan ma odnotować spektakularny powrót, ubierając ponownie koszulkę Milanu! 38-latek występował w zespole z Mediolanu w sezonach 2010/2011 oraz 2011/2012. Pobyt na San Siro był dla Szweda bardzo udany, gdyż w 61 ligowych meczach, Ibrahimovic strzelił 42 bramki oraz zanotował 20 asyst.

Skąd w ogóle pomysł na taki scenariusz? Milan obecnie zmaga się ze sporymi problemami w ofensywie. Zarówno Krzysztof Piątek, jak i Rafael Leao nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Szwed miałby pomóc drużynie w regularnym zdobywaniu bramek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO