Dudelange – Sevilla. Typy, kursy
04.11.2019
Ostatnia aktualizacja 6 listopada, 2019 o 16:58

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/clients/client0/web2/web/wp-content/themes/futbolnews/template-parts/widgets/couponPost.php on line 5

Sevilla radzi sobie w Lidze Europy w tym sezonie bardzo dobrze, a wręcz wzorowo, bowiem Andaluzyjczycy wygrali każdy z trzech dotychczasowych spotkań oraz udało im się zachować czyste konto w każdym z nich. Jak będzie w czwartkowy wieczór w Luksemburgu? Dudelange – Sevilla: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Dudelange – Sevilla (czwartek, godz. 18:55)

Dudelange zaczyna swoje rewanże w Lidze Europy od starcia z Sevillą, która już w pierwszym meczu między tymi zespołami pokonała luksemburską ekipę wynikiem 0:3. Sytuacja drużyny w LE nie jawi się w jasnych barwach, aczkolwiek cały czas zespół nie pozostaje bez szans na awans do fazy pucharowej. Dudelange z 3 punktami na koncie ma zaledwie 1 oczko straty do 2 w tabeli Quarabagu. Jednakże trzeba zwrócić uwagę na fakt, że zespół stracił już 10 bramek – najwięcej w grupie, przy 5 strzelonych bramkach  bezpośrednio przekłada nam się to na zaledwie 1 zwycięstwo oraz 2 porażki. Mistrz Luksemburgu zawodzi w tym roku w rodzimej lidze, drużyna co prawda wygrała ostatnie 2 ligowe mecze z rzędu, jednak cały czas do mistrzowskiej dyspozycji jej daleko. Dudelange zajmuje dopiero 5 miejsce w tabeli, mając 12 punktów straty do lidera.

Od porażki 0:4 przeciwko Barcelonie, Sevilla wygrała we wszystkich rozgrywkach łącznie 5 spotkań, strzelając w nich 8 bramek i tracąc zaledwie 2. Tak dobra forma przełożyła się na 3 wygrane oraz 2 remisy. Warto zaznaczyć, że do podziału punktów dochodziło z naprawdę dobrymi ekipami – z Valencią oraz Atletico. W Lidze Europy natomiast Sevilla nie ma sobie równych, zespół z Anadaluzji wygrał wszystkie swoje spotkania, nie tracąc przy tym ani jednego gola! Formacja ofensywna drużyny również nie zawodzi, 7 strzelonych bramek po 3 meczach to dobry rezultat. W Sevilli mogą raczej spać spokojnie, drużyna jest murowanym faworytem do awansu do następnej fazy LE oraz dobrze spisuje się w lidze – 21 punktów, 5 miejsce z zaledwie 1 punktem straty do lidera.

Nie widzę na ten mecz innego scenariusza niż gładkie zwycięstwo Sevilli. Dudelange traci dużo bramek, a defensywa gości nie była jeszcze zmuszona do kapitulacji, nie sądzę by w czwartek miało się coś zmienić w tej materii.

Dudelange – Sevilla / typ: gole gości powyżej 2.5 @ 1.73
Dudelange – Sevilla / typ: wygrana gości do 0 @ 1.67

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO