Rybus podjął decyzje. “Dojdzie do tego w grudniu”
06.11.2019

Maciej Rybus rozegrał dziś świetne spotkanie przeciwko Juventusowi w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Polak niestety nadal boryka się z pewnym bólem, który nie pozwala mu grać na 100% swoich możliwości. Jak się jednak okazuje już niebawem zawodnik Lokomitowu Moskwa przejdzie pewien zabieg, aby wyeliminować ten problem. 

30-latek od jakiegoś czasu ma kłopoty z pachwiną. Mimo to do tej pory zaciskał zęby i starał się pomóc swojej drużynie. Etap ciągłego bólu potrwa ostatecznie do grudnia, ponieważ to właśnie wtedy Rybus ma zamiar przejść operację. Zdradził to sam piłkarz w pomeczowej rozmowie z Polsatem Sport:

– Powoli dochodzę do formy. Mam pewne problemy zdrowotne. Miałem mieć operację, ale zostanie ona dopiero przeprowadzona w grudniu, bodajże 17-stego. Zdecydowaliśmy o tym wraz z klubem, że dam z siebie wszystko do tego momentu. Na razie czuję się dobrze. 

Maciej odniósł się także do plotek na temat podpisania przez niego nowej umowy. Czy rzeczywiście są prowadzone rozmowy w tej sprawie?

– Odbyliśmy wstępne rozmowy, ale na razie bez żadnych konkretów. Mój agent niebawem przyleci do Moskwy i może uda mu się coś wykombinować.

Wygląda więc na to, że Rybus poważnie myśli o EURO 2020 i już na wiosnę powinien być w optymalnej dyspozycji. To dobra wiadomość przede wszystkim dla Jerzego Brzęczka oraz naszej kadry.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO