W końcu znamy nowy klub Zlatana? Komisarz MLS się wygadał!
08.11.2019

Saga dotycząca powrotu Zlatana Ibrahimovicia do Europy dręczy nas już jakiś czas. Co chwilę słyszymy nowe doniesienia, a o naszą dezorientację dba nawet sam zainteresowany, m.in. tajemniczo zapowiadając powrót do Hiszpanii. Jak wiemy, akurat w tym przypadku okazało się to jedynie akcją marketingową.

Do stycznia zostały nam prawie dwa miesiące, co w praktyce mogłoby oznaczać kolejne tygodnie pełne plotek i ploteczek. Usłyszeliśmy już o wielu klubach, do których 38-letni Szwed mógłby wrócić, ale nie były to informacje, które moglibyśmy uznać za pewne, chociaż w 90%.

Czy tym razem to się zmieniło? Jeśli mamy wierzyć słowom komisarza MLS – tak. Don Graber stwierdził, że Zlatan, którego umowa z LA Galaxy wygasa wraz z końcem roku, podpisał już umowę z… AC Milan. – Musisz mieć ludzi, którzy przełamią lody, jak zrobił to David Beckham. 38-letni facet, który jest właśnie “podpisywany” w AC Milan, jeden z topowych klubów na świecie – stwierdził Graber.

Ciekawe, czy jego słowa się potwierdzą. W końcu jeszcze ok. trzy tygodnie temu Zlatan wypowiadał się o Milanie w dość krytyczny sposób… – To katastrofa. Tylko mówią, a nic nie robią. Wszystko wskazuje na to, że jest tam zbyt wiele niewłaściwych osób. Jeśli tak się stanie, jeszcze większe kłopoty będzie miał znajdujący się w przeciętnej formie Krzysztof Piątek. Polak już teraz nie ma pewnego miejsca w składzie przez osobę Rafaela Leao, a umówmy się – jeśli do klubu trafi Zlatan, będzie bezdyskusyjnym numerem jeden.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO