Sensacyjny kandydat do zastąpienia Kovaca. W grze były piłkarz Bayernu!
09.11.2019

Bayern Monachium nadal nie zdecydował jakiego zatrudni menedżera za Niko Kovaca. Kandydatów do tej pory w przeróżnych mediach było wielu, ale póki co wciąż nie znamy żadnych konkretów. Do szerokiej listy dołączył kolejny szkoleniowiec z Eredivisie.

Faworytem bukmacherów nadal pozostaje Erik Ten Hag, Mistrz Holandii z poprzedniego sezonu nie ma jednak zamiaru opuszczać Ajaksu w tym sezonie, a Bayern szuka szkoleniowca, który byłby w stanie przejąć ich klub od teraz. Wciąż istnieje temat Arsene’a Wengera, ale nadal nie wiadomo, czy Francuz zgodzi się na przyjęcie roli strażaka.

Według informacji francuskiego dziennika „L’Equipe”, mistrz Niemiec jest zainteresowany zatrudnieniem Marka van Bommela. Holender przejął PSV w poprzednim sezonie, a jego obecny kontrakt wygasa dopiero w 2021 roku. Zerwanie go nie byłoby jednak problemem.

Mark w przeszłości występował jako piłkarz dla bawarskiego zespołu. Mowa o latach 2008-2011, podczas których dwukrotnie został mistrzem Niemiec. Czy jednak trener dopiero rozpoczynający swoją przygodę z tym zawodem byłby rzeczywiście dobrą opcją dla takiego klubu jak Bayern?

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO