Zabieg Roberta Lewandowskiego? Polak podjął ważną decyzję!
10.11.2019

Robert Lewandowski cały czas zachwyca piłkarski świat. Reprezentant Polski nie zwalnia tempa i regularnie trafia do siatki. Nie inaczej było w spotkaniu z Borussią, gdzie 31-latek dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. W kontekście zdrowia zawodnika Bayernu ciągnie się kwestia zabiegu pachwiny, któremu Lewandowski powinien poddać się w najbliższym czasie. Według mediów, Robert wybrał termin.

Kibiców, którzy od razu po przeczytaniu informacji na temat operacji przejęli się problemem napastnika spieszymy szybko uspokoić. Robert Lewandowski ma przejść rutynową operację, która pozwoli wyeliminować dyskomfort z jakim zmaga się 31-latek. Okres rekonwalescencji przy takim zabiegu wynosi około dwa tygodnie.

Tym samym całkiem rozsądnym terminem wydawała się listopadowa przerwa reprezentacyjna. Jak wiadomo, Polska po spotkaniu z Macedonią Północną zagwarantowała sobie udział na EURO 2020. Obecność Roberta przy najbliższych meczach kadry nie była zatem konieczna, co stwierdził sam Jerzy Brzęczek, który dał zielone światło w sprawie operacji Lewandowskiego w listopadzie.

Według informacji “Kickera, napastnik Bayernu podjął decyzję, o której wspominano już od jakiegoś czasu. Ostatecznie termin zabiegu ma przypadać na zimową przerwę. Robert będzie zatem obecny w najbliższych spotkaniach “Biało Czerwonych”.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO