Robert Lewandowski skomentował przyszły zabieg!
12.11.2019

Dość często w ostatnich dniach pojawiał się temat operacji Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej reprezentacji w najbliższym czasie musi poddać się zabiegowi pachwiny. Podczas konferencji prasowej kadry związanej z listopadowym zgrupowaniem, piłkarz Bayernu poruszył tę kwestię, wskazując nieco dokładniejszy termin operacji.

Początkowo pojawił się pomysł, by Robert Lewandowski poddał się zabiegowi właśnie podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej, która przypada na listopad. Polska ma zapewniony awans na EURO, dlatego występy najlepszego zawodnika naszej kadry nie były specjalnie konieczne.

W niedzielę niemiecki “Kicker” poinformował, iż Lewandowski podjął decyzję odnośnie zabiegu. Kapitan reprezentacji Polski wybrał późniejszy termin, czyli przerwę zimową. Doniesienia mediów potwierdziła obecność Roberta na zgrupowaniu.

Na konferencji prasowej Robert Lewandowski potwierdził informację – Nie odczuwam żądnego bólu czy dyskomfortu. Jeżeli chodzi o sam zabieg, będzie on pod koniec rundy, w grudniu. Nic nie przeszkadza mi na ten moment w treningu.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO