Wisła Kraków rozgląda się za wzmocnieniami. Na celowniku reprezentant Kazachstanu

Wisła Kraków zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Nic dziwnego, że klub już teraz rozgląda się za wzmocnieniami na rundę wiosenną. Na celowniku Białej Gwiazdy znalazł się Kazach Gieorgij Żukow.

Podopieczni Macieja Stolarczyka przeżywają trudny czas. Po piętnastu kolejkach zespół jest czerwoną latarnią ligi, z jedenastoma punktami na koncie. Po porażce 1:0 z Arką Gdynia, Wiślacy przedłużyli passę porażek z rzędu do siedmiu. Należy także odnotować, że zespół  podczas tych spotkań zdobył tylko dwie bramki.

Nic dziwnego, że klub rozgląda się już za piłkarzami, którzy pomogliby klubowi w walce o utrzymanie. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z “Przeglądu Sportowego”, Wisła jest zainteresowana kazachskim środkowym pomocnikiem Gieorgijem Żukowem. Zawodnik występuje obecnie w Kairacie Ałmaty, aczkolwiek z końcem roku jego kontrakt wygasa, co mogliby wykorzystać włodarze Białej Gwiazdy.

24-latek występuje w Kairacie od dwóch lat. Trafił tam z Uralu Jekaterynburg. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Astany, Standardu Liege i Rody Kerkrade. Poza tym, Żukow występuje regularnie w kadrze Kazachstanu. Pomocnik ma również belgijskie obywatelstwo i rozegrał trzy mecze w tamtejszej reprezentacji.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO