Artur Skowronek wróci do I ligi? Wiele na to wskazuje

Zmiany w Niecieczy. Z klubem pożegnał się Piotr Mandrysz, który był związany z klubem od czterech miesięcy. Jego miejsce zajmie tymczasowo Waldemar Piątek, ale ze zespół “Słoni” niebawem na objąć Artur Skowronek. 

Dla Piotra Mandrysza była to druga przygoda z zespołem z Niecieczy. Wcześniej prowadził go w latach 2014-16, wywalczając pierwszy w historii klubu awans do ekstraklasy. Szkoleniowiec wrócił do Bruk-Betu na początku lipca i miał nawiązać do sukcesu sprzed czterech lat. Po siedemnastu meczach I ligi klub z Niecieczy zajmuje 10. miejsce w lidze, tracąc sześć punktów do szóstego miejsca, które gwarantuje udział w barażach o grę w najwyższej klasie.

Dotychczasowe wyniki okazały się niesatysfakcjonujące, w związku z czym Piotr Mandrysz stracił posadę trenera. Do czasu zatrudnienia nowego szkoleniowca, jego obowiązki będzie pełnić Waldemar Piątek. Fani ekstraklasy mogą kojarzyć byłego bramkarza z występów w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Lecha Poznań.

Jak poinformował na swoim Twitterze Janekx89, głównym kandydatem do zastąpienia Piotra Mandrysza jest Artur Skowronek. To byłby wielki powrót do I ligi, gdyż niespełna dwa miesiące temu trener pracował w Stali Mielec.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO