Chorwacja – Słowacja. Zapowiedź, typy, kursy
13.11.2019
Ostatnia aktualizacja 15 listopada, 2019 o 14:33
Wicemistrzowie świata mogą zapewnić sobie awans na EURO 2020 już w piątek. Pytanie, czy Słowacy będą w stanie się im postawić? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.  
Chorwacja – Słowacja zapowiedź (Piątek, godz. 20:45)
 
Sytuacja w grupie E w dalszym ciągu jest niewyjaśniona. Do końca ważą się losy awansu. Chorwacja póki co jest na czele i ma najlepszą sytuację. Wygrana w meczu ze Słowacją zapewnia im awans bez patrzenia na wyniki rywala. Słowacy z kolei mają jeszcze do końca eliminacji dwa mecze. Oprócz wyjazdowego starcia z Chorwacją czeka ich domowa potyczka z Azerbejdżanem, czyli czerwoną latarnią w grupie. Zakładając czarny scenariusz i porażkę Chorwacji w tym meczu, mogą oni obejść się smakiem. Węgrzy tracą tylko 2 punkty i mają mecz wyjazdowy z Walią, wygrywając przeskakują Chorwację i wówczas Słowacy mają we wtorek autostradę do Euro 2020. Oczywiście to scenariusz mocno naciągany. Chorwacja jest faworytem potyczki ze Słowacją, Chorwacja to wicemistrz świata z 2018 roku i mało kto wyobraża sobie ich absencję na przyszłorocznym czempionacie Starego Kontynentu.
Trener Zlatko Dalić zatem ma o co grać. Sytuacji nie poprawia fakt, że jego największe gwiazdy nie grają pierwszych skrzypiec w swoich zespołach klubowych.
W pierwszym meczu tych zespołów Chorwacja udowodniła swoją wyższość i wygrała na wyjeździe efektownie 4:0. Bramki w tamtym starciu strzelali Vlasić, Perisić, Petković i Lovren. Wynik i tak w pełni nie odzwierciedlał przewagi gości w trakcie gry. Słowacy także mają w swoich szeregach indywidualności, ale jakby brakuje spoiwa, które sprawi iż będą w stanie walczyć o coś większego. Hamsik, Lobotka, Skriniar, to gracze topowi przecież.
Chorwacja – Słowacja przewidywane składy
Chorwacja:  Livakovic-Jedvaj, Lovren, Vida, Barisić – Kovacić, Modrić , Brozović  – Perisić, Petković, Vlasić
Słowacja:  Dubravka – Pekarik, Skriniar, Satka, Hancko – Kucka, Lobotka, Hamsik – Mak, Bozenik, Rusnak
 
Chorwacja – Słowacja kursy bukmacherów
Faworytem bukmacherów zdecydowanie jest Chorwacja. Kurs 1,44 w BETFAN jasno tę sytuację pokazuje. Remis wyceniają na 4,40, a wygrana Słowaków byłaby niespodzianką i za taki rezultat możemy pomnożyć swoje środki przez kurs 6,90.
Chorwacja – Słowacja nasze typy
W tym meczu widzimy wygraną Chorwacji. Grają u siebie. Jest możliwość postawienia kropki nad “i” w kontekście awansu. Trzeba ten fakt wykorzystać. Dinamo Zagrzeb pokazuje w LM, że można, więc niech i Chorwacja jako reprezentacja pokaże, że nie przez przypadek została wicemistrzem świata.  Ponadto polujemy na trafienie Perisica, który w Bayernie musi zadowalać się wejściami z ławki. W kadrze ma mocniejszą pozycję. 
 
Chorwacja – Słowacja | Typ:  Chorwacja @ 1,44 betfan
Chorwacja – Słowacja | Typ:  Ivan Perisić strzeli gola @ 2,97 betfan
200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO