Luksemburg – Portugalia. Zapowiedź, typy, kursy
13.11.2019
Ostatnia aktualizacja 16 listopada, 2019 o 12:00

W ostatniej kolejce w grupie B Luksemburg na własnym boisku podejmie Portugalię, która musi koniecznie wygrać to starcie, by zapewnić sobie awans do turnieju finałowego. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Luksemburg – Portugalia (niedziela, 15:00)

Luksemburg zajmuje przedostatnie, czwarte miejsce w grupie B z dorobkiem czterech punktów. W trzech spotkaniach na własnym boisku Luksemburg wygrał raz, a dwukrotnie przegrał osiągając, jak na klasę zespołu, całkiem przyzwoity bilans czterech bramek zdobytych i sześciu straconych. Drużyna Luca Holtza bardzo solidnie zaprezentowała się w czwartkowym pojedynku z mającą jeszcze szansę na awans Serbią stawiając spory opór, by ostatecznie przegrać 2:3.

Portugalczycy pewnie pokonali 6:0 Litwę, ale przy jednoczesnej wygranej Serbii nie mogą być jeszcze pewni awansu na EURO. Portugalia zajmuje drugie miejsce w grupie z czternastoma punktami na koncie, mając jedno oczko przewagi nad Serbią, której został jeszcze wyjazdowy mecz z liderem, który zapewnił sobie już awans, a więc Ukrainą. Portugalia znajduje się więc w dość korzystnej sytuacji, zwłaszcza że Luksemburg nie jest najwyższej klasy rywalem, choć może być nieco niewygodnym, co pokazał w ostatnim meczu. Drużyna Fernando Santosa na obcych terenach dwa spotkania wygrała, a raz przegrała.

Luksemburg na pewno będzie chciał dobrze pokazać się na tle mocnego rywala, jednak to Portugalia bezsprzecznie jest ogromnym faworytem tego starcia. Portugalczycy muszą potwierdzić zwycięstwem swój awans do turnieju finałowego, więc na pewno wyjdzie najmocniejszym składem i nie dopuści do żadnej niespodzianki, a wręcz sensacji.

Luksemburg – Portugalia przewidywane składy

Luksemburg: Moris – Jans, Chanot, Gerson, Hall, Carlson – Rodrigues, Phillips, O. Thill, V. Thill, Deville

Portugalia: Rui Patricio – Ricardo Pereira, Dias, Fonte, Rui – Neves, Fernandes, Pizzi – Ronaldo, Paciencia, Silva


Luksemburg – Portugalia kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Portugalia. W Betfanie kurs na gości to 1,07, natomiast na gospodarzy – 41. Za remis za postawiony 1 zł możemy dostać 9,60.

Luksemburg – Portgualia | Typ: liczba goli – przedział bramkowy 2-3 @1,97 Betfan
Luksemburg – Portugalia | Typ: kiedy zostanie strzelony 1. gol  – 21-30 @5 Betfan

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO