Dani Ceballos zadecydował o swojej przyszłości?
17.11.2019

Podczas letniego okienka transferowego jednym z zespołów, który przeszedł największą przebudowę, był Real Madryt. “Królewscy” polując na kolejne gwiazdy chcieli także nieco przewietrzyć szatnię, pozbywając się zawodników, którzy do tamtej pory nie byli dla drużyny kluczowi. Jednym z nich został Dani Ceballos.

23-letni Hiszpan początkowo uważał, że wypożyczenie na Wyspy jest tylko krótkim epizodem w jego życiu, a on sam po spróbowaniu czegoś nowego i nabraniu doświadczenia wróci do Madrytu. Podczas dopinania operacji na linii Real Madryt – Arsenal, miał nawet prosić, by w umowie nie zawierać opcji wykupu. Chciał wrócić do Realu.

Wiele jednak wskazuje na to, że kilka miesięcy spędzonych w Londynie zmieniły perspektywę młodego pomocnika o 180 stopni. Według najnowszych doniesień, Dani Ceballos miał się nawet spotkać z samym Florentino Perezem i zakomunikować mu, że nie chce wracać do klubu, dopóki trenerem jest Zinedine Zidane.

Hiszpan oczywiście nie oczekuje, że francuski trener zostanie zwolniony, by ten mógł wrócić do Madrytu. Wręcz przeciwnie – wygląda to na szukanie pretekstów, dla których Real miałby się zgodzić na sprzedaż 23-latka “Kanonierom”. Ceballos czuje, że w Londynie znalazł swoje miejsce i chce w nim zostać. Real miałby się zgodzić na kwotę w okolicach 35 milionów euro. Czy tak się stanie?

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO