Gracz Liverpoolu przeniesie się do PSG?!
17.11.2019

W ostatnich sezonach Adam Lallana nie cieszy się zbyt wielkim uznaniem Juergena Kloppa. Anglik z każdym kolejnym rokiem występuje coraz rzadziej, a niemiecki szkoleniowiec raczej nie jest w stanie przy obecnej kadrze zapewnić mu więcej szans na grę. Czy to zatem ostatnie chwile Anglika przy Anfield?

Wszystko na to wskazuje. Obecny kontrakt 31-latka wygasa już po zakończeniu tego sezonu, ale „The Reds” mają możliwość przedłużenia go o kolejny rok. Przy obecnej roli w zespole tego zawodnika raczej trudno się spodziewać, że lider Premier League skorzysta z tej opcji.

Według „The Mirror”, zainteresowanie zawodnikiem wykazuje PSG oraz kluby Chinese Super League i MLS. Taki ruch byłby także na korzyść Liverpoolu, ponieważ Lallana rocznie pobiera z klubowej kasy aż 7 milionów funtów. Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie rozegrał zaledwie 113 minut w Premier League – są to dość pokaźne pieniądze.

W ostatnich dniach pojawiły się plotki na temat Ryana Frasera. Umowa zawodnika Bournemouth także wygasa wraz z końcem obecnej kampanii i Liverpool na pewno zechce to wykorzystać. Szkot może operować na obu skrzydłach, więc na początku swojej przygody ze zwycięzcą Ligi Mistrzów musiałby zaakceptować podobną role w zespole jaką odgrywa między innymi Xherdan Shaqiri.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO