Kibic na murawie i Piszczek z golem, czyli najdziwniejsze zakłady na mecz ze Słowenią
18.11.2019

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Polscy kibice tym razem mogą być w wyjątkowo dobrych nastrojach, a wszystko dlatego, że “Biało-czerwoni” już wcześniej zapewnili sobie awans. Czy to oznacza, że będziemy zmuszeni oglądać rywalizację ze Słowenią bez większych emocji?

Niekoniecznie. W końcu istnieje wiele sposobów, by zagwarantować sobie niemałą dawkę adrenaliny. Jednym z nich jest dobrze znane wielu osobom “zagranie u buka”. Jeśli typowe zakłady wskazujące zwycięzcę zdążyły się komuś przejeść, można poszukać czegoś ciekawszego. Tu rękę wyciąga do nas BETFAN.

W meczu Polski ze Słowenią dostępu do bramek będą bronili najlepsi fachowcy, ale mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to kibicom w zobaczeniu całego worka bramek (najlepiej dla gospodarza tego starcia). Czy pierwsza z nich wpadnie w inny sposób, niż zwykły strzał?

Odnosząc się do ostatniego meczu z Izraelem, mamy także możliwość zagrania jednego z dziwniejszych typów, czyli… pojawienie się kibica na murawie. W Jerozolimie takowy spowodował chwilę niepotrzebnego napięcia i do końca nie wiedzieliśmy, jakie ma zamiary. Mamy nadzieję, że jeśli sytuacja powtórzy się w Warszawie, intruz (poza tym, że za sprawą BETFANa da nam zarobić) będzie nastawiony pokojowo.

Niezwykłym wydarzeniem podczas tego starcia będzie także oficjalne pożegnanie Łukasza Piszczka, który po raz ostatni wybiegnie na murawę jako reprezentant Polski. Wszyscy życzymy mu, by pożegnał się zwycięstwem, ale przecież ten występ może być dużo bogatszy. Czy zawodnik BVB zapisze się w protokole meczowym? BETFAN daje nam możliwość postawienia także na tę ewentualność. Najwięcej można zarobić m.in. za czerwoną kartkę 34-latka, jednak mimo wszystko wolelibyśmy, by skończyło się na bramce i asyście.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO