Niewygasający konflikt. Tite wbija szpilkę w Messiego
19.11.2019

Spotkania reprezentacji Brazylii z Argentyną zawsze rodzą dodatkowe emocje. Nie inaczej było podczas piątkowego towarzyskiego meczu, które to „Albicelestes” wygrali po bramce Leo Messiego. Autor trafienia wdał się jednak w małą scysje ze szkoleniowcem drużyny przeciwnej, a ich konflikt zdaje się nie mieć końca.

W trakcie meczu Tite oraz Messi pokazali, że niezbyt za sobą przepadają. Piłkarz Barcelony zwrócił się do 58-latka, aby ten zwyczajnie się zamknął. Odpowiedź ze strony selekcjonera „Canarinhos” była podobna, a media natychmiast rozłożyły ich relacje na czynniki pierwsze. Już podczas Copa America w Brazylii ta dwójka komentowała swoje wypowiedzi, między innymi na temat ustawienia turnieju pod gospodarza.

Kiedy mogliśmy się spodziewać, że wszystko odeszło w niepamięć, szpileczkę w stronę napastnika postanowił wbić ponownie Brazylijczyk komentując porównania Messiego z Pele:

– Messi jest lepszy niż Pele? Ten drugi jest nieporównywalny. Każdy, kto chce go porównać z jakimkolwiek innym sportowcem… dla mnie to nie ma sensu. Zwykle nie słucham takich osób. To tak, jakby takie osoby nie znała historii tego faceta. Nie mówię tego, ponieważ jestem Brazylijczykiem. Nie możesz znaleźć u niego żadnej wady.

Możemy jedynie przypuszczać, że nie jest to ostatni odcinek tej małej słownej wojenki.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO