Szybko poszło. Tomasz Włodarczyk już niebawem w nowej pracy!
19.11.2019

W ostatnim czasie bardzo głośno było o dużych zmianach w “Przeglądzie Sportowym”. Odejście Przemysława Rudzkiego, Michała Pola, czy felietonistów w osobach m.in. Krzysztofa Stanowskiego i Tomasza Ćwiąkały, odbiło się w środowisku dużym echem. Jakby osłabień było mało, z początkiem tygodnia poznaliśmy kolejne.

Właśnie w poniedziałek o swojej decyzji poinformował Tomasz Włodarczyk, związany z “PS” od ponad sześciu lat.

– Uznałem, że pewien etap po prostu się dla mnie skończył. Zastanawiałem się nad zmianą od dłuższego czasu. Media przechodzą dynamiczną transformację, dlatego zdecydowałem, że to dobry moment, aby podjąć nowe wyzwania. Od nowego roku czas na nowe projekty. Mam w głowie mnóstwo pomysłów. „Przeglądowi Sportowemu” i jego ekipie, życzę wszystkiego najlepszego – wyznał “Włodar”.

“Co dalej?” – wiele osób zadawało sobie to pytanie, łącząc byłego pracownika m.in. Orange Sport z różnymi korporacjami. Przyzwyczajeni do “zakazu konkurencji” myśleliśmy, ze na rozwiązanie tej kwestii będziemy musieli poczekać jakiś czas, ale wszystko wyjaśniło się dużo szybciej. Właśnie dziś, niemal punktualnie w południe, nowe zajęcie Tomasza Włodarczyka zdradził… Paweł Wilkowicz, naczelny “Sport.pl”.

Dla “Sport.pl” to z pewnością świetna informacja i ogromne wzmocnienie. Kolejne uznane w polskim dziennikarstwie sportowym nazwisko na pewno pomoże w dalszym rozwoju. Pytanie, czy w dobrych nastrojach może być też wspomniany “Przegląd Sportowy”, który niemal jak za pstryknięciem palcami zmienia się w ogromnym wymiarze.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO