Maciej Rybus wraca do gry!
21.11.2019

Maciej Rybus ze względu na kontuzję mięśniową nie mógł uczestniczyć w listopadowych meczach reprezentacji. Zawodnik Lokomotiwu wrócił nawet wcześniej do klubu, by wyleczyć uraz. Rekonwalescencja piłkarza przebiegła na tyle szybko i pomyślnie, że 30-latek może wystąpić w najbliższym spotkaniu swojego klubu!

Problemy mięśniowe wykluczyły Rybusa z ostatniej ligowej rywalizacji przed przerwą reprezentacyjną. Maciej przyjechał jednak na zgrupowanie z nadzieją, iż uda się zwalczyć wszelkie przeciwności. Niestety, piłkarz przegrał wyścig z czasem i w poniedziałek wrócił do klubu, o czym poinformował rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Ostatnie dni były dla Rybusa na tyle pomyślne, że 30-latek wrócił do pełnego treningu oraz jest gotowy na najbliższy mecz swojej drużyny. Tę informację przekazał Jurij Siomin, trener Lokomotiwu – Maciej czuje się bardzo dobrze. Trenuje z drużynę, więc może zagrać w najbliższym spotkaniu.

Lokomotiw już w piątek rozegra wyjazdową potyczkę z FC Tambow. Jest to 14. drużyna ligi rosyjskiej. Klub Rybusa oraz Krychowiaka zajmuje natomiast drugie miejsce w tabeli, jednakże strata do lidera, czyli Zenitu wynosi 5 punktów.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO