Nowy trener nic nie zmienia. Christian Eriksen ma jasny cel!
26.11.2019

Po zmianie szkoleniowca, zarząd Tottenhamu ma do wykonania jeszcze kilka zadań. Klub musi przekonać zawodników, którym kończą się kontrakty, by przedłużyli swoje pobyty w zespole. W tym gronie jest Christian Eriksen. Jak informują jednak media, duński pomocnik podjął ostateczną decyzję i nie zamierza jej zmieniać.

Postawa Eriksena w obecnym sezonie mocno odbiega od poprzednich kampanii. Zawodnik prezentuje się na murawie bardzo przeciętnie. Potwierdza to fakt, iż w 15 meczach (we wszystkich rozgrywkach) piłkarz strzelił zaledwie dwie bramki oraz zaliczył jedną asystę. Dodatkowo kibice zauważają, że piłkarz nie wykazuje odpowiedniego zaangażowania, przechodząc wręcz “obok meczu”.

Niektórzy mogli mieć nadzieję, że zmiana trenera wywoła pewien postęp w sprawie kontraktu. Jak informuje jednak Nicolo Schira, piłkarz podjął ostateczną decyzję. 27-latek odrzucił kolejną propozycję umowy (kontrakt do 2024 roku i zarobki rzędu 9 milionów euro za sezon) i opuści Tottenham latem.

Jako wolny zawodnik, Christian Eriksen zapewne będzie przebierać w ofertach. Mówi się, że zainteresowanie pomocnikiem wykazują takie ekipy jak Inter, PSG oraz Real Madryt.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO