Zlatan Ibrahimovic znowu “strollował”. Pytanie, czy ktoś w ogóle się nabrał?
27.11.2019

Nie będzie występować Zlatan Ibrahimovic w barwach szwedzkiego Hammarby IF. Napastnik we wtorek umieścił post na swoim Instagramowym koncie z animacją, na której widniało jego nazwisko na koszulce tego zespołu. Nie oznacza to jednak, iż Zlatan nie jest związany w ogóle z tym klubem. Piłkarz wykupił bowiem udziały drużyny. 

Ekipa Hammarby występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji. W niedawno zakończonym sezonie zespół radził sobie w lidze bardzo dobrze, co potwierdza fakt, iż klub zajął ostatecznie trzecie miejsce w tabeli, uznając wyższość Malmo FF oraz Djurgarden.

Wynik na koniec rozgrywek pozwolił drużynie cieszyć się z kwalifikacji do Ligi Europy. Być może Hammarby przywita się z rozgrywkami w wielkim stylu. Połowę udziałów klubu wykupił bowiem Zlatan Ibrahimovic, który ma ambicję, by wprowadzić zespół na salony nie tylko LE, ale również LM.

Nadal zatem niewyjaśniona jest kwestia kolejnego klubu Zlatana. Głównym faworytem do zakontraktowania doświadczonego zawodnika jest Milan. Ekipa z Mediolanu poszukuje wzmocnień w ofensywie, a Ibrahimovic w opinii zarządu wydaje się bardzo dobrym kandydatem.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO