Fabinho opuści kluczowy moment sezonu?
29.11.2019

Trudno wyobrazić sobie obecny środek pola Liverpoolu bez Fabinho. Brazylijczyk wyrósł na kluczowego zawodnika Juergena Kloppa. Martwić może zatem kibiców “The Reds” informacja na temat pauzy 26-latka. Według doniesień mediów, pomocnik może do końca roku nie wystąpić.

W obecnej kampanii, Fabinho rozegrał łącznie 19 spotkań. Piłkarz nie pojawił się na murawie tylko w dwóch meczach Carabao Cup oraz jednej rywalizacji w Premier League (starcie z Aston Villą). W ważnych potyczkach, Fabinho wychodzi w pierwszym składzie. Co więcej, Brazylijczyk w istotnym spotkania potrafi także strzelić bramkę, a potwierdza to trafienie w meczu z Manchesterem City.

Sympatyków ekipy z Anfield zapewne zmartwiła kontuzja zawodnika. Fabinho już w 19. minucie rywalizacji z Napoli musiał opuścić murawę. Pomocnik doznał urazu kostki. Sytuacja 26-latka mocno zmartwiła Juergena Kloppa, który na pomeczowej konferencji stwierdził, iż sprawa Brazylijczyka jest dla klubu poważnym problemem.

Jak informują angielskie media, Liverpool w kluczowym momencie sezonu najprawdopodobniej będzie musiał radzić sobie bez Fabinho. Kontuzja kostki może bowiem uniemożliwić Brazylijczykowi grę przez cztery do sześciu tygodni.

Jeśli doniesienia dziennikarzy potwierdzą się,Fabinho nie pojawi się na murawie m.in. w ostatnim grupowym meczu Ligi Mistrzów (starcie z Salzburgiem) czy ligowym, wyjazdowym spotkaniu z Leicester.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO