Promocyjny kalendarz adwentowy TOTALbet!
29.11.2019

Legalny bukmacher TOTALbet uruchomił promocyjny kalendarz adwentowy. W każdy dzień do Bożego Narodzenia klienci będą mogli skorzystać z innej promocji. Na początek TOTALbet oferuje nowym graczom Freebet 25 zł za rejestrację, a obecnym Cashback na topowe ligi do 200 zł!

TOTALbet prezentuje kalendarz w innowacyjny sposób. Zamiast standardowych „okienek” Gracze zostali zaproszeni do zabawy w szukanie zielonego Mikołaja ukrytego w tłumie – niczym w serialu „Gdzie jest Wally”. Po kliknięciu Mikołaja otwiera się karta z promocją. Możemy zdradzić, że z każdym dniem odnalezienie postaci będzie trudniejsze.

 

Nie masz jeszcze konta na TOTALbet? Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO a otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN! Kliknij TUTAJ.

 

Do 24 grudnia bukmacher zaoferuje cały wachlarz promocji – freebety, cashbacki, reloady, grę bez podatku i inne niespodzianki. Na pierwszy ogień podniesiono wartość darmowego zakładu za rejestrację. Po wpisaniu kodu XMAS2019 nowi klienci otrzymają standardowy Freebet 10 zł plus ekstra Freebet 15 zł. Obecni klienci mogą skorzystać ze zwrotu połowy stawki (do 200 zł) za przegrany zakład na topowe ligi piłkarskie i Ekstraklasę.

Z Freebeta 10+ 15 zł można korzystać do końca niedzieli. Kolejna promocja już w poniedziałek! Promocyjny kalendarz adwentowy można znaleźć na stronie TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO