Kilka miesięcy przerwy Roberta Gumnego

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/clients/client0/web2/web/wp-content/themes/futbolnews/template-parts/widgets/couponPost.php on line 5

Podczas spotkania z Piastem Gliwice obrońca doznał urazu kolana. To może oznaczać, że Robert Gumny nie pojawi się na placu gry przez najbliższe kilka miesięcy.

21-latek jest kluczowym zawodnikiem Lecha Poznań. W obecnym sezonie nie opuścił żadnego z szesnastu pierwszych spotkań ekstraklasy. Jego solidne występy zaowocowały powołaniem do pierwszej reprezentacji oraz zainteresowaniem ze strony zagranicznych klubów. Mówiło się dużo o tym, że zimą bądź latem obrońca trafi do silniejszej ligi niż ekstraklasa.

W 66. minucie meczu z Piastem Gliwice, Gumny został zmieniony z powodu urazu kolana. Jak dziś poinformowała oficjalna strona Lecha Poznań, zawodnik zostanie poddany zabiegowi plastyki chrząstki, co będzie miało na celu uzupełnić jej ubytki.

Operację przeprowadzi już na początku przyszłego tygodnia prof. Tomasz Piontek z poznańskiej kliniki Rehasport. Lekarze jeszcze nie wiedzą, ile czasu zajmie Gumnemu powrót na boisko. Jedno jest pewne – obrońca nie zagra przez najbliższe kilka miesięcy.

Fot. YouTube

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO