Na słynnym chłopcu się nie skończy. Mourinho właśnie wprowadził nową tradycję

02.12.2019
Ostatnia aktualizacja 10 stycznia, 2020 o 11:44

Odkąd Jose Mourinho objął posadę w Tottenhamie, wokół klubu utworzyła się pozytywna atmosfera. „Koguty” robią to, co w takiej sytuacji jest najważniejsze, czyli po prostu wygrywają mecze. Jakby tego było mało, nie tylko to może cieszyć.

Chyba każdy zdążył już usłyszeć o słynnym chłopcu do podawania piłek, wyściskanym przez portugalskiego menadżera. 15-letni Callum Hynes błyskawicznym podaniem piłki „zapoczątkował” akcję, która dała Tottenhamowi wyrównanie w domowym meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus.

Poza miłym gestem trenera, nastolatek został także zaproszony do klubu, gdzie mógł poznać zawodników Tottenhamu, a nawet zjeść z nimi posiłek przed ostanim starciem z Bournemouth (3:2). Okazuje się, że to nie będzie wyjątek.

Jak poinformował komentator Conor McNamara, odbył on rozmowę z Jose Mourinho, podczas której dowiedział się o nowej „tradycji”. Od teraz przed każdym domowym spotkaniem „Kogutów”, Portugalczyk będzie zapraszał innego chłopca/dziewczynkę do podawania piłek na przedmeczowy posiłek.

Nie da się ukryć, że to świetny gest ze strony 56-latka. Mourinho po roku odpoczywania od piłki wrócił w świetnym nastroju, uśmiechnięty i głodny piłki. Jak na razie, po „bucowatym” trenerze, jakiego oglądaliśmy choćby w końcowym okresie na Old Trafford, nie ma ani śladu.