Kalendarz adwentowy bukmacherów (3 grudnia 2019)
03.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na trzeci dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Bonusy to najlepsza rzecz, jaka może się trafić graczom zakładów bukmacherskich, a jeśli jego odbiór jest banalnie prosty – tak samo jak warunki jego obrotu – to warto z takiej propozycji skorzystać.

Co na trzeci dzień grudnia przygotował LV BET? 5 PLN na grę, które można odebrać… logując się na swoje konto. Jest to praktycznie jedyny wymóg, który trzeba spełnić, aby piątka wpadła na nasze konto bonusowe. Jeśli gracz jest już zalogowany, wówczas wystarczy, że wejdzie w zakładkę Moje Konto, a następnie w Kod Promocyjny. Wówczas trzeba tam jedynie wpisać kod bonusowy: LVBET5PLN, a środki pojawią się na naszym koncie.

Czy jest gdzieś haczyk? Nie ma! Aby móc wypłacić środki, należy – jak przy każdej tego typu promocji – obrócić bonus, którego warunki są bardzo przystępne. W ciągu 30 dni należy zagrać bonusem trzykrotnie, a kurs minimalny musi wówczas wynieść jedynie 1.75. Warunki promocji znajdziesz w regulaminie promocji na stronie bukmachera.

Ewinner

Jak wygląda 3 grudnia w Ewinner? U tego bukmachera należy „zmajstrować” najdłuższą możliwą taśmę. Jeśli okaże się zwycięska, wówczas nasz długi kupon będzie walczył o jedną z trzech nagród. Najdłuższa taśma to aż 250 PLN w formie freebetu, drugi najdłuższy kupon to już 150 PLN, zaś za trzecie miejsce można zgarnąć 100 złotych na grę.

Jakie są warunki? Kurs minimalny jednego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30, a zakłady muszą zostać rozliczone do 3 grudnia do 23:59.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Z kolei TOTALbet przygotował coś jeszcze innego. W kalendarzu adwentowym tego bukmachera należy wytypować poprawny wynik spotkania Burnley – Manchester City, ale nie trzeba tego robić poprzez postawienie zakładu, a wystarczy to zrobić w komentarzu pod TYM newsem. Kto może otrzymać nagrodę? Każdy, kto poprawnie wytypuje dokładny rezultat spotkania. Należy się spieszyć, bo aby otrzymać 25 PLN we freebecie, należy zostawić swój ‘’typ” do godziny 21:15.

ZAREJESTRUJ SIĘ W  TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO