Żart Van Dijka rozłożony na czynniki pierwsze. Ostra reakcja siostry Cristiano!
03.12.2019

Niewinny żart Virgila Van Dijka podczas wczorajszej gali Złotej Piłki spowodował niemały popłoch w mediach społecznościowych. Zareagować postanowili nawet najbliżsi Cristiano Ronaldo, których dotknęły te niewinne „śmieszki” ze strony Holendra.

Z małej chmury, duży deszcz. Defensor Liverpoolu podczas wczorajszej imprezy w rozmowie z holenderskim dziennikarzem został zapytany o nieobecność 34-latka w Paryżu. Piłkarz „The Reds” postanowił jednak odbić piłeczkę i zapytać, czy Cristiano otrzymał nominacje do jakiejkolwiek nagrody. I wówczas wylało się całe szambo.

Jedni odebrali to za niewinną wymianę zdań, zaś drudzy za obrazę gracza „Starej Damy”. Holendrowi odpowiedziała nawet siostra pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki, Katia Aveiro: – Cristiano Ronaldo był trzykrotnie mistrzem w kraju, w którym grasz od wielu lat i nadal nie zdobyłeś tam trofeum. Otrzymywał w Anglii także nagrodę dla najlepszego gracza i strzelca. Był wówczas młodszy od Ciebie.

Aveiro próbowała także przypomnieć Van Dijkowi o finale Ligi Mistrzów w 2018 roku, kiedy to Real Madryt pokonał w Kijowie Liverpool. Wówczas to ekipa Cristiano okazała się lepsza. Kobieta wspomniała także o czerwcowym finałowym spotkaniu Ligi Narodów wygranym przez Portugalię przeciwko „Oranje”.

Van Dijk z pewnością gdyby wiedział, jak zostaną odebrane jego słowa, to darowałby sobie taką uszczypliwość. Na twarzy defensora podczas wypowiadania tych słów widać było ogromny uśmiech i wtórował temu żart.  Niestety nie każdy go załapał.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO