Poznaliśmy podział grup na Copa America 2020!
04.12.2019

Po zakończonych klubowych zmagań w sezonie 2019/2020, kibice piłki nożnej nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. Na Starym Kontynencie będziemy świadkami mistrzostw europy, natomiast w Ameryce Południowej reprezentacje będą rywalizować w Copa America. Poznaliśmy podział grup tych drugich rozgrywek.

W 47. edycji tego turnieju zaproszenie otrzymały dwie reprezentacje. Pierwszą z nich jest Katar, czyli kadra, która uczestniczyła w ostatnich zmaganiach. Drugim dodatkowym uczestnikiem jest natomiast Australia, debiutant turnieju.

Prócz wspomnianych reprezentacji, udział wezmą oczywiście gospodarze, których w nadchodzącej edycji mamy dwóch (Kolumbia i Argentyna), obrońca tytułu (Brazylia) oraz pozostałe kadry: Ekwador, Peru, Wenezuela (z północnej strefy) i Boliwia, Chile, Urugwaj, Paragwaj (z południowej strefy).

Poniżej przedstawiamy podział grup:

Już na starcie turnieju będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania. Inaugurującym meczem jest bowiem starcie Argentyny z Chile, czyli ekip, które mierzyły się m.in. w finale tych rozgrywek w 2016 roku.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO