Kalendarz adwentowy bukmacherów (5 grudnia 2019)
05.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na piąty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Kolejny dzień kalendarza adwentowego w LV BET i po raz kolejny bukmacher oferuje bonus na sporty wirtualne. Dzisiaj od buka można odebrać nawet do 300 PLN, które można będzie wykorzystać właśnie na tego rodzaju zakłady.

Co należy zrobić, aby otrzymać bonus? To proste, bo wystarczy dokonać depozytu na swoje konto w LV BET. Do 23:59 można wpłacić minimalnie 20 złotych, a otrzymany bonus należy obrócić sześć razy i może zostać wykorzystany jedynie na ofertę Sportów Wirtualnych.

Ewinner

Bukmacher na piąty dzień grudnia oferuje nagrody rzeczowe za poprawne rozwiązanie zagadki. Wśród giftów znajdują się:
– koszulka Bayernu Monachium
– torbasportowa
– worek sportowy

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę je wygrać? Wystarczy wejść na fanpage Ewinner i wytypować, o jakiego zawodnika chodzi. Wydaje się proste, ale czy takie jest w rzeczywistości? Przekonajcie się sami!

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

W kalendarzu adwentowym od TOTALbet nie było jeszcze oferty na esport, dlatego bukmacher postanowił to zmienić. Jeśli do północy postawicie zakład z minimum czterema zdarzeniami za stawkę minimum 20 PLN, a kurs minimalny każdego zdarzenia będzie wynosił co najmniej 1.20 i będzie pochodził z zakładki esport, wówczas – w przypadku niepowodzenia – TOTALbet zwróci Tobie połowę stawki do 50 PLN!

Jak obrócić otrzymany bonus? Zasady są banalne, bowiem wystarczy zagrać tylko jeden kupon z co najmniej czterema zdarzeniami i kursem minimalnym każdego wynoszącym 1.20 i AKO równym bądź wyższym 2.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO