Poważna strata Realu przed El Clasico!
05.12.2019

Już 18 grudnia na Camp Nou Barcelona zmierzy się z Realem Madryt w ramach zaległej, 10. kolejki LaLiga. Do tego arcyważnego meczu poważnie osłabieni podejdą “Królewscy”. Ekipa ze stolicy Hiszpanii nie może liczyć na Edena Hazarda, który cały czas ma problemy zdrowotne. Belg opuści zatem spotkanie z “Dumą Katalonii”. 

Dość pechowo przebiega początek przygody 28-latka z nowym zespołem. Przed startem sezonu Hazard nabawił się kontuzji mięśniowej. Z tego też powodu Eden opuścił trzy pierwsze kolejki LaLiga, powracając na murawę 14 września w starciu z Levante. Uraz zawodnika uniemożliwił mu prawidłowe wejście w rozgrywki, co można było zauważyć, obserwując grę byłego gracza Chelsea.

Hazard zaczął rozkręcać się w ostatnich tygodniach. Belgijski piłkarz musiał jednak przedwcześnie opuścić murawę w rywalizacji z PSG. Kłopoty z kostką uniemożliwiły Edenowi występ w starciu z Alaves.

Real Madryt w czwartkowym komunikacie poinformował, iż zawodnik jest cały czas pod obserwacją klubowych lekarzy, gdyż stłuczenie w okolicach kostki prawej nogi jest nieco poważniejsze, niż początkowo zdiagnozowano. Sytuacja Edena uniemożliwi mu występ w El Clasico.

Drużynie w tym ważnym meczu nie pomoże także Marcelo. Brazylijczyk zmaga się z kontuzją mięśnia w lewej nodze.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO