Kalendarz adwentowy bukmacherów (6 grudnia 2019)
06.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na szósty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Jeśli Mikołajki, to specjalna promocja od LV BET, dzięki której gracze mogą otrzymać nawet do 1000 PLN w formie bonusu. Co należy zrobić? Wystarczy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 25 złotych. Wówczas otrzymasz na swoje konto bonusowe bonus, który będzie wynosił dwa procent wpłaconej sumy. Czy to mało? Nie, ponieważ bonus objęty jest mnożnikiem aż 25-krotnym.

Jeśli utworzysz kupon kombi (z minimum trzema zdarzeniami o kursie AKO 2.50 oraz kurs na selekcję co najmniej 1.25) za środki bonusowe i aktywujesz mnożnik kursu całkowitego x25, wówczas weźmiesz udział w promocji.

Warto wiedzieć, że bonus podlega potrójnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00, chyba że jest to kupon AKO, wówczas przelicznik minimalny musi wynosić 1.50.

Ewinner

Jeśli szóstego grudnia (do godziny 23:59) wpłacicie minimum 20 PLN w Ewinner i będzie to Wasza pierwsza wpłata, wówczas możecie otrzymać nawet do 612 PLN w bonusie. Aby środki z tej promocji zostały dopisane na Wasze konto, należy jednokrotnie obrócić depozytem po kursie co najmniej 2.50.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

W mikołajki w TOTALbet gracze mają możliwość gry bez podatku. Jakie wymogi są potrzebne, aby móc powiększyć swoje wygrane o 14 procent?

  • minimum cztery zdarzenia na kuponie
  • minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1.20
  • zakłady muszą pochodzić z oferty prematch lub live
  • zakłady nie mogą pochodzić z oferty Sportów Wirtualnych czy zakładów specjalnych (np. TOTAL Boost)

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO