Atletico poszukuje napastnika. Hiszpański klub ma siedmiu kandydatów!
06.12.2019

Zespół “Los Rojiblancos” w trakcie letniego okna transferowego przeszedł niemałą rewolucję. Z drużyną pożegnali się bowiem tacy gracze jak Griezmann, Lucas Hernandez, Rodri, Filipe Luis, Diego Godin czy Juanfran. Spore roszady wpłynęły na przeciętne wyniki klubu w lidze. Drużyna ze stolicy Hiszpanii poszukuje zatem wzmocnień. Jedno z nich ma dotyczyć pozycji napastnika. Według medialnych spekulacji, Atletico ma siedmiu kandydatów!

Kończy się powoli przygoda Diego Costy z zespołem. Powrót snajpera do klubu z pewnością nie był tak udany, jak wszyscy oczekiwali. Od stycznia 2018 roku, 31-latek strzelił zaledwie siedem goli w LaLiga. jest to wynik katastrofalny, biorąc pod uwagę kwotę, jaką zarząd zapłacił Chelsea za napastnika (mówi się o 55 milionach euro).

Nie dziwią zatem doniesienia w kontekście chęci sprzedaży Hiszpana. Całkiem realnym rozwiązaniem wydaje się transfer do Chin, który był już poruszany w sprawie Diego Costy wielokrotnie. Diego Simeone potrzebuje więc w swoich szeregach nowego napastnika. Jak informuje “AS”, klub stworzył listę kandydatów.

Zakres piłkarzy, którymi interesuje się Atletico jest dość szeroki. Klub chętnie widziałby bowiem w swoich szeregach Gabigola, który spędził udany rok na wypożyczeniu w Flamengo (23-latek jest piłkarzem Interu). Zarząd monitoruje także sytuację Rodrigo z Valencii, Belottiego z Torino czy Wernera z Lipska.

Co ciekawe, według doniesień źródła, na radarze zespołu jest także Krzysztof Piątek. Napastnik Milanu nie rozgrywa obecnie udanego sezonu, dlatego coraz głośniej mówi się o możliwym wypożyczeniu do innego klubu. W szczególności, że do Mediolanu ma zawitać Zlatan Ibrahimovic.

Listę zamykają dwaj piłkarze, którzy obecnie mają problem z regularną grą. Mowa o Giroud oraz  Cavanim. Obie opcje wydają się całkiem prawdopodobne w kontekście zimowego transferu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO