Kalendarz adwentowy bukmacherów (7 grudnia)
07.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na siódmy dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

W kolejnym okienku kalendarza adwentowego znaleźć można 14 procent więcej z wygranych, jeśli zakłady zostaną zawarte na mecze ligi angielskiej, jednak tylko przez aplikacji mobilną LV BET.

Tylko tyle i aż tyle, bo przecież kto nie lubi gry bez podatku?

Ewinner

W Ewinner po raz kolejny można wygrać nagrody za postawienie największego AKO dnia. Tym razem oferta tego dnia adwentowego jest ograniczona do trzech zdarzeń:

  • Meczu Manchester City – Manchester United
  • Gali KSW
  • Walki Anthony’ego Joshua’y i Andy’ego Ruiza Jr.

Warto wiedzieć, że kurs minimalny jednego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30. Za 1. miejsce można otrzymać 250 złotych, za drugie najwyższe AKO dnia otrzymacie 150 PLN, zaś trzecia lokata z kuponem o najwyższym kursie to już stówka w bonusie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

W TOTALbet jeśli postawisz 100 PLN za zakłady prematch na KSW, wówczas otrzymasz 25 złotych na grę KSW w bonusie, ale tylko na zakłady LIVE, a obrót bonusem to zagranie kuponu po kursie minimalnym 1.50.

Aby otrzymać bonus należy zagrać za 100 złotych minimum cztery zdarzenia na kuponie, a kurs minimalny każdego z nich musi wynosić 1.20.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO