Kalendarz adwentowy bukmacherów (8 grudnia)
08.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na ósmy dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Dzisiejsza promocja LV BET jest banalnie prosta! Wystarczy zagrać kupon AKO za minimum 20 PLN, z minimum 3 wydarzeniami, po minimalnym kursie 2.20, a jeśli kupon okaże się zwycięski, to już jutro na Waszym koncie znajdziecie dodatkowe 20 PLN!

Ewinner

Kolejna promocja eWinnera natomiast jest skierowana do tych, którzy umieszczą na swoich kuponach zdarzenia z naszej rodzimej Ekstraklasy. Wystarczy zagrać kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami właśnie z Ekstraklasy, po minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1.50, za minimum 20 PLN – jeśli spełnimy te warunki, to gramy bez podatku!

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

TOTALbet z kolei stawia dzisiaj na fanów skoków narciarskich. Co należy zrobić? Należy postawić zakład za minimum 50 PLN na konkurs w Niżnym Tagile. Jeśli któremuś z Polaków uda się stanąć na podium w konkursie – wówczas bukmacher wypłaci Wam dodatkowe pieniądze na saldo główne!

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO