Kalendarz adwentowy bukmacherów (9 grudnia)
09.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na dziewiąty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Promocja na dziś od LV BET jest bardzo prosta, bowiem bukmacher oferuje na swojej stronie GrubyKupon, który ma w założeniu podwyższony kurs całkowity. Powiększona suma może zostać zwiększona nawet o 25 procent. Oferta obowiązuje do 23:59!

Ewinner

W poniedziałek Ewinner przygotował dla swoich graczy freebet do 25 PLN, który będzie można wykorzystać na następną kolejkę Premier League. Aby go otrzymać należy postawić zdarzenie po kursie minimalnym co najmniej 2.00 z oferty na mecz West Hamu z Arsenalem. Co ważne, stawka kuponu nie może być niższa niż 20 złotych.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

TOTALbet przygotował dla swoich klientów promocję, w której dla każdej osoby, która nigdy nie postawiła kuponu u tego bukmachera, przewidziany jest zwrot stawki, jeśli kupon zostanie przegrany tylko jednym zdarzeniem. Maksymalny próg zwrotu  z postawionego kuponu wynosi 100 PLN, dlatego warto wiedzieć, że każda wyższa postawiona kwota będzie rozliczana do wcześniej wspomnianej kwoty.

Warto wiedzieć, że rozliczenie kuponu musi nastąpić do 12 grudnia 2019 do godziny 2:00, a w promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO