Kalendarz adwentowy bukmacherów (10 grudnia)
10.12.2019

Bukmacherzy przygotowali kalendarze adwentowe dla swoich klientów, dzięki którym każdego dnia gracze mogą odbierać prezenty. Nie są to jednak standardowe prezenty w formie słodyczy, ale freebety, bardzo korzystne bonusy czy różnego rodzaju promocje. Sprawdziliśmy, jakie niespodzianki przygotował LV BET, TOTALbet i Ewinner na dziesiąty dzień grudnia 2019 roku.

LV BET

Bukmacher na dziesiąty dzień grudnia proponuje dodatkowe 14 procent do wygranej, jeśli zakłady zostaną postawione na wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów poprzez aplikację mobilną. W praktyce oznacza to, że gracze LV BET zdarzenia przedmeczowe czy zakłady live będą mogli grać bez podatku, bowiem ten niejako weźmie na siebie bukmacher.

Ewinner

Podobną promocję przygotował Ewinner, jednak ten proponuje grę bez podatku w momencie, kiedy gracze postawią kupon z minimum trzema zdarzeniami na mecze Ligi Mistrzów, minimalna stawka będzie wynosiła niemniej niż 20 PLN, zaś kurs każdego pojedynczego zdarzenia wyniesie co najmniej 1.50.

ZAREJESTRUJ SIĘ W EWINNER

TOTALbet

Quiz przygotowany przez TOTALbet na wtorek z Ligą Mistrzów jest bardzo przyjemny, a za poprawne udzielenie odpowiedzi możemy otrzymać zakład bez ryzyka. Jak to zrobić?

Otóż na stronie bukmachera pod specjalnym postem należy wytypować, ile padnie bramek we wszystkich meczach Ligi Mistrzów, które rozpoczną się o 21:00. Zadanie wydaje się trudne, ale TOTALbet ułatwia sprawę, bowiem możemy wytypować tylko jeden z trzech przedziałów:

  • mniej niż 14 goli
  • pomiędzy 15 a 18 goli
  • więcej niż 19 goli

Jeśli gracze trafią z poprawnym przedziałem bramek, wówczas każdy z nich otrzyma zakład bez ryzyka 100% do 100 złotych do wykorzystania na środowe mecze Champions League. Wówczas należy postawić minimum trzy zdarzenia, aby z niego skorzystać. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, wówczas TOTALbet przesunie nasze środki na konto bonusowe.

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTALbet 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO